שמח לנשים

בת מצווה דתית בסטייל

אם יש יום הולדת משמעותי בחייה של כל נערה הלוא הוא הבת מצווה שלה. התכנון של האירוע החגיגי הזה מתחיל כבר בגיל 10. או אז הילדה מתכננת כיצד תיראה השמלה שלה (ורודה, תכולה או סגולה?), את מי מבין החברות היא תזמין למסיבה הגדולה וכיצד ייראה האירוע. אמנם עד שתגיע לגיל 12 יזרמו מים רבים בנהר, אך דבר אחד בטוח – אטרקציה חינוכית משמעותית ביותר כאשר מדובר באירוע המיועד לצעירות מתבגרות.

רעיונות להפעלות לבת מצווה

קיימות הפעלות רבות ושונות שאפשר לערוך לחברות של הילדה החוגגת בת מצווה:
  • לעולם לא מאוחר מדיי למשחקים – אמנם הבנות עוברות משלב הילדות לבגרות, אך אין זה אומר שהן אינן אוהבות לשחק. כי בואו נודה בזה, גם אנחנו המבוגרים אוהבים לשחק ולשכוח לזמן מה את העולם ה"בוגר" שלנו. וכאשר מדובר במשחקים לבת מצווה, השמים הם הגבול. ניתן להכין משחק "חפש את המטמון" (בהנחייתה של כלת המצווה) או להוציא את כל הבנות אל המגרש כדי לשחק כדורסל וכדורגל. כי מי אמר שבנות אינן יודעות לשחק?
  • פינת יצירה – אם לבת שלכם יש חברות יצירתיות במיוחד, ניתן לארגן להן שלל פעילויות יצירה כמו ציור, הכנת כתר או כוס מעוטרת ומיוחדת.
  • הצגות – הבנות הפעלתניות אוהבות להציג ולשיר. ניתן לערוך מגוון רחב של הצגות בזמן אמת, פנטומימה, תיאטרון בובות וכדומה.
  • סדנאות – מסיבת בת מצווה היא הזדמנות טובה לערוך סדנאות מושקעות ומשעשעות כמו סדנה להכנת שוקולד, סדנאות אפייה או אפילו עיצוב בגדים. בגילן הצעיר אוהבות הבנות להיחשף לתחומים חדשים ולרכוש מיומנויות מהנות ומועילות.

יש מפעילה שעושה את הכול

אתם כמובן יכולים לתכנן כחודשיים מראש את מסיבת בת המצווה של הילדה ולהכין משחקים לרוב. אך דרך קלה יותר לחסוך זמן והתעסקויות היא להזמין מפעילה מקצועית שתערוך הפעלה לבת מצווה דתית. למפעילה זו יש מגוון רחב של רעיונות שישמחו את הבנות ויעניקו להן ערך מוסף. המפעילה מגיעה עם כל הציוד הדרוש למסיבה המושלמת: ערכת די ג'יי, תחפושות ססגוניות וכמובן ציוד לתחרויות ומשחקים.

מפעילה עם ערך

הפעלה לבת מצווה דתית צריכה להיות עם ערך רב. אחרי הכול, בנות דתיות המתחנכות על ברכי היהדות צריכות לספוג ערכים חשובים, בייחוד כאשר הן חוגגות את אירוע ההתבגרות המיוחד והמכונן שלהן. משום כך, לצד הבילויים, השמחות, המוזיקה והריקודים דואגת המפעילה להעניק לבנות ערך מוסף. המפעילה הדתית דואגת לשלב תכנים המבוססים על המקורות ועל המסורת היהודית. היא דואגת להבהיר לבנות את החשיבות שבהגעה לגיל מצוות ועל האחריות המוטלת עליהן כנשים ומנהיגות עתידיות בישראל.

כוכבת ליום אחד

כל ילדה הייתה רוצה להיות כוכבת מפורסמת, בדומה לזמרות שהיא רואה בטלוויזיה או בתוכניות באינטרנט. מסיבת בת מצווה היא הזדמנות נהדרת להפוך לכוכבת ליום אחד. מפעילת בת מצווה יכולה לערוך עבור הכוכבת כניסה מרשימה שתשאיר את כולם פעורי פה. כניסה כזו תשמח כל ילדה – בין אם מדובר בכלת מצווה ביישנית אשר זקוקה למעט ביטחון עצמי, ובין אם מדובר בילדה אנרגטית שאוהבת תשומת לב. כי ביום המיוחד הזה, החוגגת הקטנה הופכת לא רק לכלה, אלא גם לנסיכה.

הפעלה לבת מצווה דתית עם בנות המצווה באירוע מרגש. צילום: דבורה מאדוללת
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378506
*
*
*
השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378506
*
*
*
חייגו עכשיו 0559378506