שמח לנשים

מסיבת בת מצווה איכותית

אחד הרגעים המכוננים בחייה של כל נערה ואישה יהודייה הוא טקס בת המצווה שלה. במסורת היהודית, ההגעה לגיל 12 היא רגע משמעותי ומרגש שבו הילדה חווה טקס מעבר מילדות לבגרות בקבלתה את עול קיום המצוות עליה. לאחר מכן, בת המצוות והוריה מתחילים לתכנן את האירוע המרגש, תוך שימת דגש על בחירת הפעלות לבת מצווה.

שמח עם המפעילה ברחבת הריקודים שמח עם המפעילה לבת מצווה ברחבת הריקודים. צילום: ליזי אסולין

מפעילים את הקהל

הפעלות לבת מצווה דתית בדרך כלל נדרשים להיות מהנים ומותאמים לערכי המסורת היהודית – חינוכיים, צנועים ובעלי ערך מוסף. באמצעות שילוב ההפעלות הללו, האירוע ישודרג מעוד טקס בת מצווה לאירוע משמעותי, מרגש ובלתי נשכח. מבולבלים מההיצע הרב הקיים בשוק? אנחנו כאן כדי ליצור מעט סדר.

כלת בת המצווה ברגעים המרגשים של האירוע כלת בת המצווה ברגעים המרגשים של האירוע. צילום: ליזי אסולין

טקס הפרשת חלה באווירת בת מצווה

אחת הדרכים ליצור ערך משמעותי ביותר באירוע הוא לשלב את טקס הפרשת החלה. הפרשת החלה היא אחת מתוך שלושת המצוות המוטלות על האישה היהודייה לקיים. חיבור הנערה למקום רוחני ומיוחד זה יקרב אותה למשמעות העמוקה של טקס בת המצווה הלכה למעשה. בטקס הפרשת החלה כלת המצוות, אמה, בנות משפחתה וחברותיה יתאגדו יחדיו לביצוע הטקס המיוחד והסמלי, תוך ביצוע ההפרשה וקיומן של תפילות וברכות סגולה לבריאות, הצלחה וכן הלאה. מדובר בטקס רוחני, מרגש וחשוב מאוד שיחבר את הנערה להלכה היהודית, יחזק ויעצים את דרכה ואת דרכן של הנוכחות בטקס. טקס הפרשת החלה אינו טקס לנערות דתיות בלבד, וגם נערות חילוניות ומסורתיות ייהנו מאחווה נשית ומועצמת המקיימת טקס רוחני כה עז ועוצמתי. בתקופת בית המקדש, הפרשת החלה הוגשה לכהן ונועדה לצורך הוקרת חסדיו של אלוקים וכן עבודתם של כוהני בית המקדש בשי סמלי וערכי. כיום, לאחר חורבן בית המקדש, חלק החלה שהופרש נשרף. הטקס מחבר את הנערה והאישה להוקרתה את היושב שבמרומים וכן מחבר אותה לתפקידה המשמעותי – שמירת הכשרות.

הבצק מוכן לאפייה בטקס הפרשת חלה בבת מצווה בצק מוכן לאפייה בטקס הפרשת חלה בבת מצווה. צילום: שרה הגר

מדריך האטרקציות

הטקס, מלבד היותו מרגש ומעמיק, הוא גם טקס שכל כולו שמחה גדולה ואושר. ישנן אטרקציות רבות שניתן לשלב באירוע במטרה להפוך אותו למהנה במיוחד. קיימות חבילות רבות של אטרקציות לאירועים ולכן המלצתנו היא להחליט על גובה התקציב, לערוך סקר שוק, לבחון את ההמלצות ורק לאחר מכן לבצע את ההחלטה.
  • מכשיר בועות סבון – קטנות או גדולות, שקופות או צבעוניות, בועות הסבון הן כאן כדי להישאר. שילוב בועות סבון באירוע ייצור תפאורה מדליקה ומגניבה, שתיראה מושלם בתמונות האירוע ובמגנטים השונים.
  • תאורה מדליקה – תאורה צבעונית, תאורה מחליפת צבעים, תאורת לד ושלל אפקטים מרהיבים יהפכו את האולם למדליק ומעוצב, בדיוק האולם הנכון להפיק בו מסיבת בת מצווה.
  • ריקודים ונהנים – שילוב תקליטנית דתית באירוע, הבקיאה בשירים הטרנדיים והמובילים בקרב המגזר הדתי, יהפוך את האירוע לחי ותוסס. התקליטנית תרים את כולם על הרגליים למעגל ריקודים (המורכב מבנות בלבד או מעגל מופרד) נמרץ.
  • צבעי פול מון – זה בדרך כלל הגיל שבו הנערות מתחילות להתעניין בשגרת איפור וטיפוח, ומסיבה זו שילוב צבעי פול מון יהפוך ל-אטרקציה של הערב. צבעי הפול מון הם צבעים זוהרים בחושך אשר נראים כיצירות אמנות מרהיבות בתאורת אולטרה סגול מיוחדת. הצבעים ניתנים לציור על גבי הפנים והגוף וכך, ברגע שהאורות ייכבו, יהפכו את החוגגות המאופרות לזוהרות במיוחד.
  • כניסות מיוחדות –כניסה מיוחדת של כלת המצווה לאירוע באמצעות לב או צדפה וכדומה יפתיעו את הקהל ויעלו את הרמה של האירוע שלכן פי כמה וכמה וכן בוודאי שישמחו מאוד את כלת הבת מצווה..
  • זמרת לנשים –מפעילה לבת מצווה שהיא גם זמרת לנשים תרגש את הקהל עם שירים בהתאם לסגנון הקהל ובחירתכן לאירוע מיוחד שלא יישכח עוד שנים רבות..


הילדות הצעירות עושות שמח לבת המצווה עם מגוון אטרקציות הילדות הצעירות עושות שמח לבת המצווה עם מגוון אטרקציות. צילום: דבורה

הפעלות לבת מצווה הבנות בהפעלה שמחה בבת מצווה. צילום: ליזי אסולין
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378506
*
*
*
השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378506
*
*
*
חייגו עכשיו 0559378506