שמח לנשים

השמיעי את קולך - זמרת לנשים

כמה עוצמה יש להתקהלות המונית נשית. המוני נשים המתאגדות יחדיו עם אחיותיהן וחוות העצמה מרוממת שמיים, רוח ונפש וזוכות לבלות, לחגוג וליהנות יחדיו. וכמה מיוחד כשאתן זוכות לרקוד ולשיר לצלילי זמרת לנשים שמלווה את הערב בפסקול יפהפה.

קול ששון וקול שמחה

רבות מהנשים העוסקות בזמרה ובשירה מתארות קונפליקט בין המתנה שקיבלו מהיושב במרומים – מתנת השירה לצד איסורי ההלכה בנושא. הקונפליקט משפיע על חייהן של דתיות וחוזרות בתשובה כאחד. אלו שחוזרות בתשובה נאלצות להיפרד, בהסכמה ובתחושה שלמה, מהאפשרות לשיר בפני קהל מעורב. הפתרון לשלב בין האמונה לצורך העז לשיר הוא מופעי שירה לנשים בלבד. זמרות רבות מתלוות בידי רבנים ורבניות במטרה לוודא שהדרך בה הן בוחרות זוכה לתמיכה רוחנית ואלוקית ולסייע להן להתמודד עם סוגיות העשויות להתעורר מהבחירה בקריירה מוזיקלית.

שרות יחדיו

זמרות רבות מנחות ערבי שירה וריקודים באווירה דתית-חרדית מובהקת. לא בטוח שתפגשו במופע אך ורק שירים חסידיים אותנטיים, אך בטוח שתצאנה מועצמות ומרוממות. המופע מפגיש את החוגגות עם סיפורן האישי והעוצמתי של הזמרות, המתארות את מערכת היחסים האישית שלהן עם בורא עולם ואת החיים לצד מסגרת ההלכה הדתית. אך אם נשים זאת בצד, המופע הוא קודם כל מופע מהנה וחוויתי במיוחד. הזמרת תרקיד אתכן לצלילי קול שירה הענוג, אליו אתן מוזמנות להצטרף בשירה ובצהלולים.

מופע שירה נשי

מופע שירה שכזה בדרך כלל פונה לנשים דתיות וחרדיות, אך גם חילוניות ימצאו עצמן נהנות בצוותא עם חברותיהן. קיימות זמרות המשלבות בהצלחה בין ז'אנרים מוזיקליים שונים וחוצים עולם – לטיני, אוריינטלי, מערבי, רוק, פופ, מזרחי, חסידי, דתי ועוד. המופע מותאם לקהילה הדתית והחרדית ויפגיש אתכן עם ערב שכולו שירה, ריקודים ורוחניות.

חוגגות בת מצווה

זמרת לנשים ולנערות תוכל להנחות בהצלחה גם חגיגות בת מצווה. היא תשלהב את קהל החוגגות, מילדות ונערות ועד למבוגרות שבקהל. ערב כה חשוב ומשמעותי בחייה של הנערה זקוק לחגיגה מפוארת ויוקרתית המסמלת את תחילת עול המצוות והחיבור העוצמתי לבורא עולם שמנחה את הדרך. זמרת המגיעה מן הקהילה הדתית והחרדית היא אפשרות הבחירה המצוינת לטקס שכזה, שכן היא מגיעה מהשקפת עולם דומה ויודעת בדיוק כיצד נכון להנחות את האירוע, מה כדאי ורצוי וממה עדיף להימנע.

מסיבת רווקות לדתיות

מסיבת רווקות לדתיות מוכיחה את כך שגם חגיגה צנועה וכשרה יכולה לחתום בהנאה מרובה את חיי הרווקות. רגע לפני הכניסה לחופה, בליווי החברות הטובות, תוכלו ליהנות כראוי. הופעת שירה בידי זמרת דתית תסייע לכן להפיק את המיטב מהערב. הזמרת תרומם אתכן על רגליכן, תלווה אתכן בשירה מרגשת, נעימה ומהנה. פרט להופעת השירה, הזמרת תנחה את הערב ותארגן הפעלות מעניינות ומותאמות שיבטיחו חגיגה שכולה שמחה ואושר.

הופעות בבתי ספר

הופעת שירה לנערות ומתבגרות היא חווייתית במיוחד. ההורמונים, הלחצים והמתחים אינם פוסחים גם על המגזר הדתי והחרדי. הופעת שירה של זמרת דתית המגיעה מן הקהילה תסייע לבנות להתרומם, להתעלות ולהתחזק במופע מעצים ועוצמתי. הן תוכלנה להזדהות עם הזמרת, לשאול שאלות, לרקוד, לשיר וליהנות. השירה פותחת דלתות, מכנסת לבבות, מעצימה ופותחת את שירי שמיים ולכן אין ספק שההופעה תותיר טעם טוב ומחזק.

לקבלת הצעות מחיר ובחירת זמרת לנשים בהתאמה אישית לאירוע חייגי או השאירי פניה ונחזור מיד.

זמרת לנשים שירה מרגשת לנשים. צילום: הרבנית גיטל
לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378506
*
*
*
השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378506
*
*
*
חייגו עכשיו 0559378506