להצעה:
0559378506

מתופפת או מדרבקת לנשים

מעוניינת לשדרג את האירוע ומחפשת מתופפת לנשים לאירוע גיבוש, בת מצווה, מסיבת כלה וכדומה? הגעת למקום הנכון!

אנו נשמח לסייע בבחירת מדרבקת מקצועית, במחיר הכי משתלם!

המקרא מספר כי כשחצו בני ישראל את ים סוף ליווה אותם תופה של מרים הנביאה, שהיתה מתופפת לנשים.

כאז כן גם היום התוף הוא כלי המביע שמחה, וקולו המתרונן מעודד את הקהל לקחת חלק באירוע השמח.

לכן כשמדובר באירוע נשים, כמו בת מצווה, חינה או הפרשת חלה, הרי ששילוב של זמרת לנשים או מדרבקת על תוף, בליווי שופרות, היא בהחלט בבחינת אטרקציה ייחודית, מעצימה ומרגשת המחדירה שמחה, ומוסיפה לאמונה שבלב.

שמח במקווה ובבית עם הדרבוקה. צילום: נועה
שמח במקווה ובבית עם הדרבוקה. צילום: נועה

מתופפת – מדרבקת לנשים – הייחוד שבאירוע

ישנן לא מעט סיבות שבגללן הזמנה של מתופפת לנשים, היא אכן מה שאתן זקוקות לו באירוע שלכן, ובמיוחד בשבילכן דאגנו לציין אותם כאן.

אם הזמנתן בנות לאירוע בת מצווה, הרי שיש מי שצריך לארגן אותו, הלא כן? נכון לרוב מדובר במקרים בהם הזמנתם למסיבה 20 או 30 בנות צעירות, ולמרות שהן בנות נעימות הרי שעד מהרה אתם עתידים לגלות שלא קל להשגיח עליהן.

המתופפת היא למעשה המפעילה של הערב, והיא  זו שתעסיק את הצעירות ותדאג לשמח אותן.

כי כמו שכבר הזכרנו קודם לכן מדובר באטרקציה ייחודית ומקורית, המתאימה לכל מי מהבנות שחוגגות את מסיבת הבת מצווה שלהן, אבל לא רק לאירוע כזה.

מתופפת ומדרבקת מקצועית בערב מקווה כולל שופרות. צילום: נועה
מתופפת ומדרבקת מקצועית בערב מקווה כולל שופרות. צילום: נועה

לקפוץ ולרקד עם קולו של התוף

ואכן קולו של התוף, מפעיל, מרקיד ומשמח. ולא בכדי! שהרי התוף הוא כלי הנגינה הקדום ביותר שידע האדם, וקולו מתקבל לרוב בכל התרבויות כקול המעיד על שמחה.

הדרבוקה היא תוף מרים, התוף העתיק שנשים עשו בו שימוש עוד מימי קדם, בכל השמחות והאירועים בהן נטלו הן חלק.

וכמו מרים שהכתה על התוף, והרקידה את עם ישראל, גם המתופפת תיתן לכן, בעזרת השם, את הכוח והאמונה ליהנות ולשמוח באירוע שלכן.

ואם הקהל שלכן קצת "עייף" או משועמם, נבוך או מבויש, הרי שהמתופפת יחד עם תקליטנית לבת מצווה יעשו את כל ההבדל ויהפכו את האירוע שלכן לכזה שיזכר לטובה בליבן של שאר המשתתפות. שהרי מוסיקה וריקוד מחברים בין לבבות האנשים, ומביאות שמחה לליבם.

המתופפת עושה שמח ומקפיצה את כולם. צילום: נועה
המתופפת עושה שמח ומקפיצה את כולם. צילום: נועה

מתאימה לכל מקום ולכל שעה

מאחר ומדובר בכלי נגינה קל ונייד, הרי שתוכלו לתאם עם מדרבקת ולהתאים את בואה לכל מקום אפשרי בו יתקיים האירוע.

כך שגם אם מדובר באולם גדול ומפואר המיועד לחגיגת שמחה גדולה של פעם בחיים, כמו הפקת בת מצווה או חתונה, או לחילופין בבית פרטי שיש בו שטח גדול לארגון אירועים, או אפילו באולם במתנ"ס השכונתי או באולם הספורט של בית הספר שלכן.

לא חשוב איפה בחרתן לקיים את האירוע, אנו יכולים להבטיח כי המתופפת תגיע ותהפוך אותו חיש קל לאירוע איכותי, מהנה ובלתי נשכח. כזה שיקפיץ את כולן וישמח אותן.

מה ניתן לעשות עם מתופפת?

מתופפת יכולה להגיע לא רק לאירוע כמו בת מצווה, אלא לכל ערב נשים כלשהו.

זה יכול להיות אירוע העצמה נשי של הרצאות מעניינות והפרשת חלה, מתופפת למקווה וחינה בליווי שופרות או יום גיבוש חברתי מלא בפעילויות.

בכל אלו הופעתה של המתופפת מהווה דרך לשלב בילוי מהנה ומשחרר, הן עבור ילדות מתבגרות החוגגות בת מצווה, והן עבור אימהות בוגרות היוצאת לבלות ערב של העצמה נשית בהשתתפותן של נשים בנות גילן.

לכן באתר "שמח לנשים" ריכזנו עבורכן את מיטב הרבניות, התקליטניות, המתופפות, המפעילות והאומניות המתמחות בכל הנוגע לאירועי נשים כשהכל מפורט לפי פריסה ארצית.

ואילו אתן החוגגות את האירוע הייחודי שלכן מוזמנות ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לדאוג לכן לאירוע כזה שלא יישכח עד מהרה. אז נתראה בשמחות.

דילוג לתוכן