הכניסה לנשים בלבד: סדנת צחוק מכל הלב

האישה המודרנית עסוקה במגוון רחב של פעילויות. סדר היום שלה מתחיל מוקדם מאוד בבוקר, כשהיא מתעוררת, מכינה ארוחת בוקר לבעל והילדים, מעירה את כל בני הבית ומזרזת אותם להתארגן. לאחר מכן, עליה להתארגן בעצמה ולצאת לעבודה כדי להביא פרנסה לביתה, או לחלופין לצאת לסידורים דחופים עד אשר תגיע השעה לאסוף את הילדים מהגן ומבית הספר, להכין ארוחת צהריים וערב ושאר ירקות. בתוך כל המערבולת הזאת צריכה האישה למצוא זמן לעצמה ולחברותיה לצאת לבלות כדי להתרענן ולצבור כוחות ליום הבא שלה. סדנת צחוק תתן לכם הנשים את השינוי החיובי בחיים שלכם.

הבילוי הטוב ביותר הוא לצחוק יחד

כשאתן עושות הפסקה מהעבודות והסידורים השוטפים, אתן נפגשות יחד אולי יוצאות לבית קפה או למשחק באולינג משותף. תוך כדי כך אתן צוחקות ונהנות, אך אולי גם מדברות קצת על הדאגות בחייכן. אם יש דרך לשכוח ללילה אחד את כל הדאגות ולצחוק מכל הלב, היא להשתתף בסדנת צחוק. כי לפעמים סדנת צחוק משחררת לנשים היא בדיוק מה שאתן צריכות כדי לצבור אנרגיות חיוביות.

כל הסיבות שבעולם להשתתף בסדנת צחוק

ישנן נשים שעבורן נשמעת סדנת צחוק כסדנה די מאיימת, בייחוד אם מדובר בנשים רציניות, גאות, קרייריסטיות ואולי גם מעט ביישניות וסגורות בתוך עצמן. שהרי איך אפשר לצחוק כך פתאום עם כולן ללא סיבה מיוחדת? על כל פנים, אלה כמה סיבות טובות להשתתף בסדנת צחוק, גם עבור הספקניות שבינינו:
  • להיטמע בתוך חבורה – סדנת צחוק היא המקום להתגבש ולהיטמע בתוך חבורת נשים עוצמתית, כך שגם הנשים הביישניות ביותר יוכלו למצוא בה את מקומן.
  • לא רק צחוקים – למרות שמה סדנת הצחוק לא נועדה לצחקוקים בלבד, אלא גם לריקודים ולעתים אפילו למופעים.
  • הקשר הנשי – סדנת צחוק מאפשרת לנשים להכיר אחת את השנייה טוב יותר, ואף להכיר חברות חדשות. ואין דרך טובה יותר להכיר אחת את השנייה מאשר לצחוק יחד.
  • סדנה שמתאימה לכל אירוע – סדנת צחוק איכותית יכולה להתאים לכל אירוע נשי עוצמתי שרק תוכלו להעלות על הדעת: מסיבת רווקות, מסיבת בת מצווה, הפרשת חלה, ערב כלה או ערב העצמה של נשות השכונה ואפילו היישוב.

לצחוק כי זה בריא

מחקרים רבים הוכיחו כי הצחוק טוב לבריאות, וזאת עוד סיבה טובה להצטרף לסדנה. הצחוק מסייע לגוף בכמה דרכים. ראשית, הוא מוריד מתחים בכך שהוא מפחית הורמונים כמו אדרנלין וקורטיזול וגורם להרגשה טובה יותר. שנית, הצחוק מחזק את המערכת החיסונית ומסייע לגוף להגביר את ייצור התאים המחסלים תאים סרטניים, כך שלמעשה הצחוק מגן עלינו מפני מחלת הסרטן. מעבר לכך, הצחוק הוא התעמלות לכל דבר ועניין – צחוק אמיתי המגיע מהבטן מפעיל את הסרעפת ושרירי הכתף, וזה בדיוק מה שקורה בסדנת צחוק. ולבסוף, הצחוק עוצמתי עד כדי כך שהוא מצליח להסיח אותנו מפני דאגות ורגשות שליליים כמו כעס, חרדה, מתח או עצב.

בוחרות סדנת צחוק

מעוניינות להשתתף בסדנת צחוק קורעת ומקפיצה? נהדר! כעת יש צורך לבחור את סדנת הצחוק המתאימה לכן. פנו עוד היום לאתר "שמח לנשים", ותוכלו לקבל מידע מפורט ומחיר סדנת צחוק ולהתרשם מסדנת הצחוק שאנחנו מעבירים.

סדנת צחוק לסדנת צחוק באים נטו לצחוק :-) . צילום: גלית שירה
לוגו שמח לנשים - הבחירה שלך לאירוע מושלם
סדנת צחוק לסדנת צחוק באים נטו לצחוק :-) . צילום: גלית שירה


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378506
*
*
*
השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378506
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559378506