להצעה:
0559378506

סטנדאפיסטית דתיה

מחפשת סטנדאפיסטית דתיה לאירוע נשים,ערב גיבוש, נופש נשים או מסיבת רווקות? צרי עמנו קשר עכשיו וקבלי הצעה משתלמת, לאירוע שלא יישכח!

הן שוברות סטריאוטיפים וגבולות (כשרים), מוכיחות שההומור החד והנושך הוא לא בבעלותם של גברים בלבד, או של חברותיהן החילוניות שתופסות יותר ויותר מקום בביצת הסטנדאפ המקומית והארצית ובעיקר מוכיחות שכשמצחיק, אז צוחקים, ללא הבדלי דת, גזע ומין.

הכירו את המשבצת החדשה – סטנדאפיסטית דתיה.

סטנדאפיסטית דתיה – מבדרות בחסות האלוקים

מופע סטנדאפ דתי או סדנת צחוק לנשים בדרך כלל פונה למגזר הדתי והחרדי ומוכיח שגם מופע ללא גסויות ובהסכמת הרבנים מצליח לסחוף אחריו את המוזמנים, או המוזמנות.

קיימות סטנדאפיסטיות דתיות שפונות לכל המגזרים – חילוניים וחילוניות, דתיים ודתיות.

אחרות בדרך כלל יפנו אך ורק לנשים – דתיות וחרדיות בעיקר, אך גם חילוניות ימצאו עצמן מתגלגלות מצחוק על ההצצה לעולמן של נשים ששונות ודומות להן כ"כ.

גם במגזר הדתי והחרדי, נשים מתמודדות עם שידוכים, הורים לחוצים ולוחצים, זוגיות, ילדים ומציאות חיים מאתגרת.

הגבולות ברורים במופע רגיש וקורע מצחוק – לא מתבדחים על הקהל ועל בורא עולם. אין ספק שנשים מהמגזר הדתי-חרדי ייהנו עד בלי די – מופע שמותאם לאורח חייהם, להשקפותיהם ולאמונתם.

רבות מהסטנדאפיסטיות ישלבו במופע שלהן מסרים ותכנים מעצימים שבסוף המופע יותירו אתכן עם תחושות הן מרוממות רוח יותר והן מחוזקות יותר.

חוגגות את הפרידה מהרווקות (בשעה טובה!)

מסיבת רווקות הלכתית מוכיחה לנו שלא צריך לחצות גבולות כדי ליהנות יחדיו ולהיפרד כהלכה מחיי הרווקות.

המתכון למסיבה מוצלחת הוא קבוצת חברות אוהבות, מעודדות ותומכות, אוכל טעים ומשבצות פעילות.

אם כך, חוץ ממשחקי חברה וסרט מרגש, סטנדאפיסטית דתיה היא בדיוק מה שאתן צריכות.

הדרך המוצלחת להוריד את סף רמות הלחץ, היא לצחוק כל הדרך עד לחתונה.

הומור ידוע במעלותיו הטובות וכדרך מצוינת לשפר את איכות החיים באמצעות הפרשת הורמונים המשפרים את מצב הרוח ותורמים לתחושות רוגע ושמחה.

מופע שכזה יותאם עבור החוגגות ויאפשר לכן לחגוג עד בלי די במופע שיכין אתכן כראוי, בצחוק, לחיים שאחרי הנישואין.

בצק מצחיק

טקס הפרשת חלה סוחף אחריו נשים חרדיות, דתיות וגם חילוניות החוות יחדיו ערב העצמה נשי-רוחני לכל דבר.

יחדיו הן מתפרקות, משתפות, מתבדחות וקמות מחוזקות יותר.

בהפרשת החלה כל אחת יוצקת את חששותיה ופחדיה ומקבלת ברכה ששערי שמיים ייפתחו ובקשותיה יתקבלו.

חילוניות רבות, בעלות זיקה לדת, מספרות על העוצמה הרבה שיש לערב הזה.

בקרב מנחות האירוע, נמצא לא רק רבניות, אלא סטנדאפיסטיות המשלבות בין רוחניות, דת והומור. הן מכניסות נופך קליל יותר לערב הזה והופכות אותו למופע סטנד-אפ משולב ב"כנס דתי".

איך בוחרים סטנדאפיסטית?

סביר להניח שאם השאלה הזו הייתה נשאלת בעבר, היה קשה מאוד למצוא תשובה לה. כיום, המציאות מראה אחרת. ההיצע אמנם לא מרובה כמו במגזר החילוני, אך עדיין תיהנו ממבחר מגוון ומוצלח.

במטרה לבחור בחירה מושכלת, זה הזמן לצאת לסקר שוק. הפשילו שרוולים והכינו טישיו, כי במהלך הבדיקה אתן עשויות למצוא עצמכן צוחקות עד דמעות.

בדקו את עמודי הפייסבוק, האתרים המקצועיים והסרטונים של הסטנדאפיסטיות כדי לראות האם אתן מתחברות להנחייתה של הסטנדאפיסטית ולסגנון ההומור שלה.

היוועצו עם חברות, עם אימא או קרובות משפחה וערכו סקר קהל במקרה שבו אתן מתקשות להחליט. ולבסוף, זכרו ש"העולם מצחיק אז צוחקים" ואם כבר צוחקים, אז למהדרין.

באתר "שמח לנשים" תוכלו להגדיל את השמחה באירוע שלכם ולקבל הצעה משתלמת לסטנדאפיסטית דתיה ודברים נוספים כגון הפרשת חלה ותקליטנית.

דילוג לתוכן