עיצוב כיסא כלה

מעוניינים בעיצוב כסא כלה?אנו כאן בשבילכם בבחירת כסא הכלה בעיצוב המתאים במחיר הזול ביותר!
לאחר הכנות רבות שכללו חיפוש אולם או דיבורים בלתי פוסקים עם הצלם, מגיע הרגע הגדול. החתן והכלה מתקרבים למועד חתונתם והדופק שלהם רק הולך ומתגבר. כי ביום החתונה הכול צריך להיות מושלם – החל מהמפיות המונחות בחן על גבי השולחנות וכלה בחופה המעוצבת. וכמובן, אסור לשכוח את הכיסא של הכלה. אותו כיסא שעליו יושבת הכלה לפני חתונתה ואומרת את ברכת הכלה, אותו כיסא שעליו היא מברכת את חברותיה למציאת זיווג מתאים.


כיסא כלה מעוצב כיסא כלה מעוצב עם פרחים. צילום: Queen

הכיסא המעוצב לכלה

עיצוב כיסא כלה הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר באירוע. כיסא זה בולט לעין, ולכן עליו להיראות במיטבו. מעצבת מקצועית דואגת לנראות הכיסא. על פי רוב, מדובר בכיסא מהודר בעל ריפוד לבן או ריפוד בצבע בהיר כמו בז' או קרם שמנת. סביב הכיסא פזורים בדרך כלל פרחים לבנים, או פרחים לפי טעמה המיוחד של הכלה. כמו כן, המעצבת יכולה להתאים את התאורה אל הכיסא או לעיצוב של החופה,כך שכל מי שיביט בכלה בשעה שהיא קוראת את הברכה, ייראה שמחה ואור.


עיצוב כיסא כלה עם כניסה מיוחדת במינה עיצוב כיסא כלה עם כניסה מיוחדת במינה. צילום: Queen

לדבר בשפת הפרחים

הפרחים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב כיסא כלה, ומעצבת מקצועית יודעת לשזור אותם בעדינות. ישנם פרחים המתאימים במיוחד לאירוע מיוחד זה, ובהם משתמשת בדרך כלל המעצבת. כך למשל, ורד לבן הוא פרח אלגנטי המתמזג בעדינות עם שמלתה של הכלה ולפי שפת הפרחים, הוא מסמל תום וטוהר, בעוד ורד אדום מסמל אהבה וורד ורוד הוא סמל לחברות אמיצה. פרח נפוץ נוסף המתאים גם לזרי כלה הוא הסחלב, והוא מסמל יופי עדין.


עיצוב מיוחד לכיסא כלה עם שלל של פרחים עיצוב מיוחד לכיסא כלה עם שלל של פרחים. צילום: Queen

איך בוחרים מעצבת כיסא כלה

עיצוב כיסא כלה הוא חלק משמעותי באירוע המיוחד של הכלה, ולכן חשוב לבחור את המעצבת הנכונה. אלה כמה טיפים שיכולים לסייע לבחור את המעצבת הטובה ביותר:

  • לבחון תיק עבודות – לכל כלה יש טעם אישי משלה בענייני עיצובי כיסא כלה, ולכן חשוב לבחון את תיק העבודות של המעצבת. התמונות המעוצבות באתר האינטרנט יכולות לתת תמונה ברורה יותר לגבי סגנון העיצוב.
  • מעצבת מנוסה – אם ניתן, כדאי לברר לגבי שנות הניסיון של המעצבת, כדי לדעת שפונים אל המעצבת הטובה והמקצועית ביותר.
  • המלצות – שמה של מעצבת טובה הולך לפניה. אפשר להתייעץ עם בנות משפחה, חברות או אפילו עם גולשות בלתי מוכרות באתר האינטרנט לגבי מעצבת טובה לכיסא כלה.


שלל עיצובים לכיסא של הכלה המאושרת שלל עיצובים לכיסא של הכלה המאושרת. צילום: Queen

אטרקציות לקראת החתונה

רגע לפני שהכלה נכנסת מתחת לחופה, היא עורכת מסיבה לתפארת בהשתתפותן של בנות משפחה והחברות הקרובות אליה ביותר. בערב מיוחד וערכי זה כדאי לחשוב על פעילויות איכותיות לאירוע שכולו שמחה. ניתן להזמין תקליטנית דתית ולערוך ערב ריקודים, סטנדאפיסטית דתית לערב שכולו צחוק או רבנית שעורכת טקס הפרשת חלה. האחרון הוא טקס ערכי ומרגש ומתאים לכל אירוע נשי באשר הוא, שכן מצוות הפרשת חלה היא המצווה המזוהה ביותר עם האישה.

אם אתן מחפשות מעצבת כיסא כלה , רבנית להפרשת חלה או מרקידה לכלות, פנו לאתר שמח לנשים לקבלת מידע וייעוץ בחינם ללא תשלום.


חייגו עכשיו: 0559378506

את עיצוב הכיסא הכלה שלכם לא תשכחו לעולם. צילום: קווין את עיצוב הכיסא הכלה שלכם לא תשכחו לעולם. צילום: קווין

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559378506
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559378506
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559378506
הודעה לוואטסאפ