להצעה:
0559378506

צלמת אירועים

מחפשים צלמת לאירוע נשים, להפרשת חלה, לאירוע בת מצווה ועוד? אנו שמחים להנגיש עבורכם את מיטב הצלמות שיוכלו להבטיח לכם תיעוד מיוחד לאירוע כולל סטילס ווידאו, במחיר משתלם.

צלמת באירוע היא אולי אשת המקצוע החשובה והרלוונטית ביותר ואין זה משנה אם מדובר בצילום בת מצווה – אירוע חד פעמי אותו חוגגת כלת בת המצווה פעם בחייה, יום הולדת שחוגגים פעם בשנה, טקס חינה או הפרשת חלה.

הרי אנחנו עושים כל מה שאנחנו יכולים במטרה להפוך את האירוע שלנו למיוחד, ייחודי ובלתי נשכח: בוחרים מיקום יוצא דופן, לעתים חושבים על קונספט מגניב, מכינים הזמנות, קונים בגדים, משקיעים בעיצוב, באווירה, באטרקציות ובסופו של דבר, בלי בכלל שנרגיש האירוע מסתיים לו.

מה שבסופו של דבר נשאר הן החוויות שאנו זוכרים מהאירוע וכמובן – התמונות.

צלמת מקצועית לאירועי נשים אפשרות לצילום אומנותי
צלמת מקצועית לאירועי נשים אפשרות לצילום אומנותי

צלמת אירועים – תפקידה של הצלמת

ניתן לחלק את תפקידה של הצלמת לכמה חלקים…

  1. חיבור אישי עם בעלת השמחה והקרובים לה – ברגע שיש חיבור טוב וחיובי מה שנקרא כימיה או ”אהבה ממבט ראשון“, אוטומטית תהליך הצילום יוצא מוצלח. מאוד חשוב לבחור צלמת שאתם מתחברים אליה ולסגנון שהיא מביאה איתה. מדובר במקצוע שמשלב בין מיומנות, רגש, יצירתיות וכישרון, לכן חשוב להתייחס לכל המרכיבים הללו בתהליך הבחירה.
  2. להרגיש את האירוע מבפנים – כל אירוע הוא שונה מהאחר ויש הבדל בין בת מצווה רבת משתתפים באולם אירועים גדול לבין אירוע יום הולדת מצומצם שאנחנו מפיקים בתוך הבית הפרטי שלנו. לכן, הצלמת חייב לדעת איך לתעד את האירוע בצורה הטובה ביותר עם התייחסות למיקום, לכמות האנשים, לאווירה. צלמת טובה היא צלמת שיודעת להתחבר למקום תוך שניות וזורמת בו ביחד עם האורחים והחוגגים.
  3. רגע שהופך לתמונה, למזכרת – כאמור, מה שבסופו של דבר נשאר הן התמונות, הסרטונים וכל רגע מיוחד שמצליחה הצלמת לקלוט יכול להפוך למזכרת לכל החיים. זו יכולה להיות הכניסה של כלת בת המצווה לרחבת הריקודים, נשיקה או חיבוק מרגשים בין אב לבתו, פיזור של הפרחים ברחבת הטקס או כל רגע אחר שמתרחש תוך שניות ויכול להתפספס עם חוסר תשומת לב. כאן בדיוק נכנס התפקיד של צלמת אירועים מקצועית.

בחירה מושלמת של צלמת אירועים

כשבוחרים צלמת לאירוע, חשוב לבחון מה הצעת המחיר כוללת. היום ברוב האירועים נהוג לשלב עסקת חבילה משתלמת הכוללת מגנטים, צילום בוק, אלבומי תמונות וקליפ.

אנחנו באתר שמח לנשים ריכזנו עבורכם את צלמות האירועים המוכשרות, היצירתיות והמובילות ביותר בתחום כך שתוך זמן קצר נוכל לסייע לכם לאתר את הצלמת המושלמת לאירוע שלכם ואף לחסוך בזמן ובעלויות.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר לפרטים ומחירים.

דילוג לתוכן